KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17142002
nr 1714 2002
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, ”Mor och Dotter”. Signerad, numrerad 97/100. Gicléetryck, bildmått: 37x28 cm. Yttermått inklusive ram: 40x30 cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 28 juli 2025
kl 20:56:20